Nietrzeźwy kierowca zatrzymany dwukrotnie tego samego dnia!

Ciechanowscy policjanci w ciągu jednego dnia dwukrotnie zatrzymali 45-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który rano kierował motorowerem po użyciu alkoholu, po południu już w stanie nietrzeźwości jechał rowerem. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 7:45 w Ciechanowie na skrzyżowaniu okrężnym ulic Sienkiewicza, Mławskiej i Gąseckiej, 45-letni kierowca motoroweru nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w znak drogowy. Dodatkowo mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, motorower nie był zarejestrowany oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Tego samego dnia około godz. 16:30 dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że drogą W615 w kierunku m. Pawłowo jedzie najprawdopodobniej nietrzeźwy rowerzysta. Był to ten sam kierujący, 45-latek tym razem już z wyższym wynikiem alkoholu w organizmie bo prawie 1,5 promila jechał rowerem.

Policjanci przekazali mężczyznę pod opiekę rodzinie. 45-latek będzie musiał za swoje zachowanie odpowiedzieć w sądzie. Wobec kierującego zostanie skierowany wniosek o ukaranie.


Źródło KPP Ciechanów
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments