Nie żyje Grzegorz Wróblewski, były kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jak poinformował starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, pełniący wcześniej funkcję kierownika delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, zmarł jego poprzednik na tym stanowisku – Grzegorz Wróblewski.

 

– Jak poinformowała mnie rodzina, dziś przed południem zmarł Grzegorz Wróblewski, mój poprzednik na stanowisku Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie — poinformował 23 sierpnia 2020 r. Krzysztof Bieńkowski. – Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny Grzegorza. Pamiętam w modlitwie o Grzegorzu, który mimo zmiany władzy na stanowisku, które objąłem po nim, okazywał mi zawsze wsparcie i sympatię. Taki to był CZŁOWIEK! Otwarty na innych i uśmiechnięty. Spoczywaj w pokoju drogi Kolego…

Grzegorz Wróblewski był absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego, następnie pracownikiem spółdzielczości „Samopomoc Chłopska” w latach 1964 – 1990, gdzie pełnił m.in. funkcję kierownika działu oraz członka zarządu. W latach 1990 -1994 prowadził własną działalność gospodarczą. Od 1995 r. był pracownikiem administracji publicznej. W latach 1999 – 2008 pracował w starostwie powiatowym w Ciechanowie, a od maja 2008 r. był kierownikiem delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, pełnił tę funkcję do 2016 r.

 

 

M. Jabłońska


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments