Napadli, pobili i wywieźli do lasu 37-latka. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni, realizujący czynności pod nadzorem prokuratury, zatrzymali trzech podejrzanych o dokonanie rozboju, którzy w nocy z 2 na 3 listopada wywieźli w okolice Woli Szydłowskiej a następnie pobili i okradli obywatela Ukrainy.

 

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, trzech mężczyzn zabrało do samochodu pracującego na terenie Mławy 37-letniego obywatela Ukrainy. W pobliżu Woli Szydłowskiej pobili go i okradli. Zabrali mu telefon, pieniądze i paszport a następnie pozostawili mężczyznę na drodze. Ranny pokrzywdzony doszedł do pierwszych zabudowań i wezwał pomoc.

 

 

Jeden z podejrzanych o rozbój został zatrzymany 3 listopada. To 31-letni mieszkaniec pow. inowrocławskiego, przebywający na terenie Mławy. Dwaj współsprawcy trafili w ręce policji w ciągu kolejnych kilku dni. To 35 – letni mieszkaniec pow. mławskiego i 21 – latek z pow. ciechanowskiego.

Cała trójka usłyszała już zarzut popełnienia rozboju. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mławie, decyzją sądu zostali aresztowani na 3 miesiące.


 

Źródło KPP Mława
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
19 dni temu

Zwierzęta!

Rolnik
Rolnik
odpowiada  Marek
19 dni temu

Zaraz tam zwierzęta… To tylko Mława…

Ddd
Ddd
odpowiada  Marek
19 dni temu

Proszę nie obrażać zwierząt😡😁

And 54
And 54
odpowiada  Marek
18 dni temu

Za dużo Amerykańskich filmów sie naoglądali

Normal
Normal
19 dni temu

Widzę, że Pan Rolnik i ten drugi. Jak Ci tam? Ddd: Zapomnieli jak w Przasnyszu gość wsadził komuś nóż w brzuch. I był to łeb z Przasnysza. A czytacie wieśniaku tekst ze zrozumieniem? Czy w Przasnyszu jest inny(niższy) standard? Jeden z nich jest z powiatu inowrocławskiego, drugi z ciechanowskiego a trzeci z mławskiego. Dwóch z nich przyjechało do Mławy na gościnne występy. Ja słyszałem, że w Przasnyszu jest bardzo niebezpiecznie. Tak więc takie gnojki jak wy powinniście zająć się bezpieczeństwem w swoim mieście. Współczuję wam….. Poziomu…. Pozdrówcie HCl a. To pewnie wasz kolega , który nie umie poprawnie skleić słów… Czytaj więcej »

Ddd
Ddd
odpowiada  Normal
18 dni temu

Z takim językiem to nie możesz czuć się bezpiecznie w żadnym mieście a nawet kraju. Współczuję, poziom na miarę wczorajszych „patriotów”.

Normal
Normal
odpowiada  Ddd
18 dni temu

Ddd, jesteś prymitywną jednostką…. Przez takich jak Ty, człowiek musi spaść do Twojego poziomu byś zrozumiał co się pisze……Nie mam innej diagnozy.

Ddd
Ddd
odpowiada  Normal
18 dni temu

Na szczęście nie zostanę twoim pacjentem a na przyszłość zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać sprawdż do którego komentarza jest odpowiedź,co do poziomu to do mojego raczej nigdy nie dorośniesz

Last edited 18 dni temu by Ddd