NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2014.

01 grudnia 2014 r w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2014”. Tegorocznym laureatem został asp. Krzysztof Błaszczak dzielnicowy gminy Krasne i Czernice Borowe.

Tegoroczny zwycięzca konkursu  ma 40 lat, jest żonaty  i ma dwoje dzieci,  mieszka na terenie gminy Krasne.  W Policji pracuje 15 lat, początkowo jako policjant Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego  Komisariatu Policji Warszawa Ursynów, a następnie  na stanowisku dzielnicowego. Od 2003r. pracuje w Posterunku Policji w Krasnem.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje około 9.000   mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, chętnie pomaga potrzebującym,  stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Podczas pracy wykazuje pełen profesjonalizm.   Za  wyróżniającą postawę w zapewnieniu bezpieczeństwa wielokrotnie  nagradzany  m.in. przez Prezydenta m.st. Warszawy oraz bezpośrednich przełożonych.

 

nadkom.E.Nowak  

KPP Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...