NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2013.

Znamy już Najpopularniejszego Dzielnicowego 2013r.

11 grudnia 2013r w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2013”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Paweł Rykowski, dzielnicowy z terenu miasta i gminy  Chorzele.

Tegoroczny zwycięzca konkursu  ma 39 lat, jest żonaty  i ma jedno dziecko,  mieszka w Chorzelach.  W policji pracuje 19 lat, początkowo jako policjant w Wydziale Łączności Komendy Stołecznej Policji. Od 15 lat pracuje w Komisariacie Policji w Chorzelach. W październiku 2012r objął obowiązki  dzielnicowego.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje około 9.000   mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, chętnie pomaga potrzebującym,  stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców, zawsze podczas pracy wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie. Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.


jApBcpcYwheLmD3rwCYp


Autor: Oficer Prasowy KPP Przasnysz

St.asp. Ewa Śniadowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments