Najazd na Zajazd! – zaproszenie na koncert

LUTY MIESIĄCEM KONCERTÓW!  NIE ZWALNIAMY TĘPA PO 2-TYGODNIOWEJ PRZERWIE KOLEJNA DAWKA POZYTYWNEJ ENERGII

W INNYM STANIE
Wciąż jeszcze na scenie REGGAE stawiająca pierwsze kroki, załoga pięciu przyjaciół, która zapewni wam dużo dobrych wibracji. Nie boją się eksperymentów, czerpią z wielu odmian muzyki jamajskiej.
https://www.facebook.com/WInnymStanie

KALAMALA SOUND
W swoich setach prezentuje szeroko pojętą muzykę jamajską z naciskiem na raggamuffin. Wokale przeplatane są selekcją siódemek. Melodyczny śpiew i toasting w stylu rub a dub to główna domena Kalamala Sound. Nie zapominamy również o muzyce z klimatu ragga jungle i dubstep, które pojawiają się w setach koncertowych. Doświadczenie i zajawka Ras Borozi i Plemo Selecta to fundament Kalamala Sound.
https://www.facebook.com/pages/Kalamala-Sound/271917382850487

W ODMĘTACH PROKRASTYNACJI
Spontaniczny projekt duetu romantycznych pesymistów (Czaru & Jahrou), którzy zaserwują, z udziałem zdolnych gości, akustyczną opowieść w potrawce z ogniskowych riffów i sosie z mrocznych zaśpiewów. Spróbują pokazać, że brzydkie jest piękne, a piękne to nie oni. Obiecują, że pękną wam serca… i zapięcia staników.

QANALARS SQUAD
Młody hip-hopowy skład utworzony przez Górasa i S.A., dwóch koleżków ze szkolnej ławki. Przekaz jest prosty, prawda, prawda i jeszcze raz prawda. W ich repertuarze znajdziecie coś przy czym można się pobujać ale i porozmyślać. Chłopaki po niekrótkiej rozłące zjeżdzają na naszą ,,ojszystą” ziemię specjalnie na ten koncert, aby kontynuować coś co pewien czas temu zaczęli. A więc uwierzcie, będzie moc !
https://www.facebook.com/QanalarsSquad

ALICJA NAŁĘCZ I NATALIA WALĘDZIAK
Dwie młode, zdolne wokalistki, które wprowadzą was w odpowiedni nastrój wykonując covery znanych artystów alternatywnych.

wjazd:5pln

15.02.2014


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments