Nadal trwają poszukiwania 88 – letniej Heleny Milewskiej

Cały czas trwają poszukiwania 88-letniej Heleny Milewskiej, mieszkanki miejscowości Łęg (gmina Płoniawy-Bramura). Ktokolwiek posiada informacje o jej losie proszony jest o pilny kontakt z policją.

13 czerwca około godz. 13:00 makowska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 88 – letniej Heleny Milewskiej, mieszkanki Łęgu. Kobieta tego dnia wyszła z domu i ślad po niej zaginał. Od momentu zgłoszenia trwały intensywne poszukiwania w których uczestniczyli makowscy policjanci, strażacy ochotnicy, strażacy z Komendy PSP w Makowie Maz., rodzina i mieszkańcy Łęgu oraz okolicznych miejscowości. Sprawdzono rejon posesji, okoliczne pola, łąki i lasy w promieniu kilku kilometrów. Sprowadzono w miejsce poszukiwań łodzie, które sprawdzały kilkukrotnie rzekę Orzyc i jej starorzecza. 19 lipca do akcji włączył się policjant z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu z psem. Niestety pomimo tak dużego zaangażowania wszystkich służb nie udało się odnaleźć zaginionej kobiety.
Jeżeli ktokolwiek widział Panią Helenę Milewską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami telefonu: 997, 112 lub 29 71 77 200.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments