Nabór uczestników na kurs pilarz – drwal.

Kurs będzie przeprowadzony w ramach projektu pn. „Bezpieczny start – wzmocnienie kapitału społecznego młodzieży zamieszkującej obszar LGD Północne Mazowsze” realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Węgrze.

 

Termin kursu: 12 – 24 października 2020r. Planowana liczba uczestników – 10 osób. Kurs będzie trwał przez 126 godzin zajęć dydaktycznych, w tym 105 godzin to zajęcia praktyczne.

Zajęcia poprowadzi instruktor mgr inż. Krzysztof  Popiołek (długoletni staż pracy w LP i ponad 30 lat doświadczenia w szkoleniu pilarzy). Na kurs mogą zgłaszać się osoby w wieku od 18 do 29 lat, zamieszkujące na obszarze LGD Północne Mazowsze.

Osoby zainteresowane kursem proszone są o dokonanie zgłoszenia poprzez wysłanie przez profil Facebook OSP Węgra lub na adres e-mail: ospwegra@gmail.com formularza rekrutacyjnego do dnia 9 października 2020 r. do godz. 15:00.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.czerniceborowe.pl > zakładka po lewej stronie: Organizacje pozarządowe > podmenu: Bezpieczny start – wzmocnienie kapitału społecznego młodzieży zamieszkującej obszar LGD Północne Mazowsze.

Szczegółowych informacji udziela: Monika Łukasiak – koordynator projektu – Facebook OSP Węgra.

 

ren


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments