Nabór do projektu pt: „Save our lives”

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu pt: „Save our lives – Europejskie bezpieczeństwo na drogach” realizowanego w ramach Programu Leonardo da Vinci przez Zespół Funduszy Pomocowych Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu na tygodniową wizytę studyjną na Cypr i do Niemiec.

Głównym celem projektu jest zdobycie wiedzy i najlepszych praktyk oraz materiałów na temat skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczestnicy wizyt w krajach partnerskich porównają  różnorodne treści oraz koncepcje i strategie zwalczania ryzyka wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym,  po spożyciu alkoholu, z powodu nadmiernej prędkości.. Formuła projektu zakłada profesjonalizację systemu szkolenia osób odpowiedzialnych za kształtowanie świadomości uczestników ruchu drogowego oraz opracowanie dwujęzycznego Raportu dot. kompleksowej poprawy edukacji i szkoleń użytkowników dróg

Uczestnikiem projektu może być każdy funkcjonariusz oraz pracownik cywilny mazowieckiej i małopolskiej Policji (Wydział Ruchu Drogowego, Laboratorium Kryminalistyczne), który nie brał dotychczas udziału w projekcie VETPRO w ramach Programu Leonardo da Vinci oraz spełnia warunki zamieszczone w załączonym regulaminie rekrutacji.

Wizyty studyjne odbędą się w następujących terminach:

na Cyprze w terminie 7.10.2013 – 11.10.2013;

w Niemczech w terminie 14.10.2013 – 18.10.2013;

 

Podane terminy dotyczą faktycznego pobytu u partnera (5 dni roboczych), do czasu wizyty należy doliczyć czas podróży.

 

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem naboru
i w przypadku spełniania warunków zwartych w § 3 uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przekazanie go emailem bądź w oryginale do Zespołu Funduszy Pomocowych KWP zs. w Radomiu. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2013r.

Dodatkowych informacji udziela spec. Bernadetta Szaran, Zespół Funduszy Pomocowych KWP zs. w Radomiu (pokój 816), tel. (48) 345 26 18


Regulamin

Formularz Niemcy

Formularz Cypr

 


Zapraszamy do udziału!

 Zespół Funduszy Pomocowych


 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments