MOPS Przasnysz: Dziękujemy Wolontariuszom Światła!!!!!!!!

W dniach 2-3.09.2016r. dwudziestu czterech wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu z zaangażowaniem,  profesjonalizmem  i pasją  pracowało podczas trzeciej edycji Festiwalu Fabryka Światła. Tworzyli przyjazną przestrzeń do wszystkich działań zaaranżowanych w ramach Festiwalu, aktywnie pomagając organizatorom.

             Wolontariusze Światła pracowali na etapie przygotowań do Festiwalu oraz w czasie jego trwania wszędzie tam, gdzie był realizowany. Praca ich rozpoczęła się już w poniedziałek 29 sierpnia od roznoszenia plakatów oraz ulotek informujących o Festiwalu. W dniach realizacji Festiwalu wolontariusze pomagali artystom podczas prób i przygotowań, udzielali informacji, zajmowali się dziećmi, które przyszły z rodzicami na imprezy. Po Festiwalu pomagali w sprzątaniu i pakowaniu sprzętu. Poprzez media społecznościowe informowali grono swoich znajomych o planowanych wydarzeniach oraz dokumentowali wydarzenia już zaistniałe.

           Większość z wolontariuszy to stali współpracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Pracę wolontariuszy nadzorowali dyrektor MOPS pani Joanna Cieślik oraz koordynator wolontariatu – pani Anna Juklaniuk.

             Dziękujemy serdecznie Wolontariuszom Światła. Współpraca z Wami to zaszczyt i przyjemność. Zapraszamy na kolejne wydarzenia do pracy w wolontariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

fest_(2)


MOPS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments