MOPS Przasnysz: Czas karnawałowych zabaw

W dniu 29 stycznia 2016 roku uczestnicy Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej działającego w strukturze MOPS, bawili się na tradycyjnym karnawałowym balu w Miejskim Domu Kultury. Licznie przybyłe dzieci, młodzież, rodziców oraz opiekunów przywitał Waldemar Trochimiuk – Burmistrz Przasnysza oraz Joanna Cieślik- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W spotkaniu uczestniczył również Jarosław Szmulski – Sekretarz Urzędu Miasta w Przasnyszu. Goście życzyli zebranym udanej wspólnej zabawy,  doskonałych nastrojów oraz radości z rozpoczynających się ferii.

Bal prowadził zespół Takt, który oprócz tańców zorganizował dla dzieci wiele gier, konkursów i wspólnych angażujących również rodziców zabaw. Wszyscy świetnie się bawili, a rodzice wspierali swoje dzieci, szczególnie, gdy na salę przybył Mikołaj. Każde dziecko otrzymało paczkę i chętnie pozowało do zdjęcia z tak szczególnym gościem.

Dzieci tego wieczoru zachwycały pięknymi kostiumami , nikogo nie opuszczał dobry humor i nastrój. Uśmiechnięte, szczęśliwe buzie były najlepszym podziękowaniem dla organizatorów karnawałowej choinki. Duży wkład w tę miłą uroczystość mieli także rodzice, którzy na bal przybyli z ciastami. Po tak radosnej zabawie trudno było się rozstać, choć perspektywa rozpoczynających się ferii i dwutygodniowego odpoczynku złagodziła zakończenie imprezy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za piękne karnawałowe spotkanie.

Do zobaczenia za rok!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments