MOPS Przasnysz: Czas karnawałowych zabaw

W dniu 29 stycznia 2016 roku uczestnicy Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej działającego w strukturze MOPS, bawili się na tradycyjnym karnawałowym balu w Miejskim Domu Kultury. Licznie przybyłe dzieci, młodzież, rodziców oraz opiekunów przywitał Waldemar Trochimiuk – Burmistrz Przasnysza oraz Joanna Cieślik- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W spotkaniu uczestniczył również Jarosław Szmulski – Sekretarz Urzędu Miasta w Przasnyszu. Goście życzyli zebranym udanej wspólnej zabawy,  doskonałych nastrojów oraz radości z rozpoczynających się ferii.

Bal prowadził zespół Takt, który oprócz tańców zorganizował dla dzieci wiele gier, konkursów i wspólnych angażujących również rodziców zabaw. Wszyscy świetnie się bawili, a rodzice wspierali swoje dzieci, szczególnie, gdy na salę przybył Mikołaj. Każde dziecko otrzymało paczkę i chętnie pozowało do zdjęcia z tak szczególnym gościem.

Dzieci tego wieczoru zachwycały pięknymi kostiumami , nikogo nie opuszczał dobry humor i nastrój. Uśmiechnięte, szczęśliwe buzie były najlepszym podziękowaniem dla organizatorów karnawałowej choinki. Duży wkład w tę miłą uroczystość mieli także rodzice, którzy na bal przybyli z ciastami. Po tak radosnej zabawie trudno było się rozstać, choć perspektywa rozpoczynających się ferii i dwutygodniowego odpoczynku złagodziła zakończenie imprezy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za piękne karnawałowe spotkanie.

Do zobaczenia za rok!


Sprawdź również

Gmina Krzynowłoga Mała modernizuje drogę ze środków Urzędu Marszałkowskiego

Dzięki pozyskanej dotacji ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego udało się nam wyremontować znaczny fragment drogi …