MKS Przasnysz: WYRÓŻNIENIE DLA BARTKA BIEDRZYCKIEGO

Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z Wojewódzkimi Związkami Piłki Nożnej uruchamia ogólnopolski projekt obozów szkoleniowych dla piłkarsko uzdolnionych chłopców urodzonych w rocznikach 2003 i 2002. Miło nam jest poinformować Państwa, że z pośród trzech zawodników z województwa mazowieckiego jedno przypadło dla Bartosza Biedrzyckiego reprezentującego drużynę „ORLIKÓW” MKS PRZASNYSZ.

Obóz piłkarski odbędzie się w terminie 29.06 – 06.07. 2014 r. w Gniewinie woj. Pomorskim a zajęcia prowadzić będą trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski z Marcinem Dorną na czele, trenerem reprezentacji Polski U-21.

Sylwetkę Bartosza Biedrzyckiego przedstawia Bogusław Postek:

Bartek swoją roczną przygodę z piłką nożną rozpoczynał w wieku 9 lat w Iskrze Krasne, z której to został powołany do kadry Ciechanowsko – Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Po kilku występach w kadrze okręgu i moich rozmowach z rodzicami Bartka zdecydowaliśmy, że dalsze swoje umiejętności rozwijał będzie w MKS Przasnysz roczniku 2003, który w tym czasie prowadziłem. Obecnie trenerem tego rocznika jest Marek Zbrzeski, który z zespołem zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli  i uzyskał jak dotychczas komplet punktów w sezonie. Bartek jest kapitanem drużyny, gra na pozycji środkowego pomocnika, bardzo dobry technicznie, dysponujący silnym uderzeniem z lewej nogi, znakomity przegląd pola, bardzo duża ilość asyst a jego obecność na boisku stanowi o sile zespołu trenera Zbrzeskiego.

Ja osobiście jako Prezes klubu, a obecnie trener kadry okręgu w której występuje Bartek jestem bardzo zadowolony i dumny, że mam takiego zawodnika, że moja praca, uczestnictwo w kilkunastu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, w których odnosiliśmy sukcesy zostało docenione, a dobrą  grę Bartka zauważono na tak wysokim szczeblu jakim jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej i Polski Związek Piłki Nożnej. Życzymy Bartkowi owocnego udziału w zajęciach obozu, a w perspektywie udanej kariery piłkarskiej.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments