MKS Przasnysz wygrywa z Sierpcem na wyjeździe.

MKS Przasnysz wygrał na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc 4-1. Bramki dla zespołu z Przasnysza strzelili: Kamil Rutkowski z karnego, Krzysztof Kopciński, Tomasz Kamiński i Michał Pragacz.

MKS był lepszy od ostatniej drużyny w tabeli, ale nie było to wcale łatwe zwycięstwo. Gospodarze bronili się całą drużyną i próbowali kontratakować. Po prostych stratach defensywy mieli pierwsi dwie okazje bramkowe. MKS długo grał piłką, miał przewagę, ale nic z tego nie wynikało. Piłkarze z Przasnysza wykorzystali dopiero w 30 minucie rzut karny, a przed przerwą podwyższyli na 2-0.

Kasztelan na początku drugiej połowy zdobył gola kontaktowego. Miał sytuację na 2-2, ale obronił Łyziński. Przewagę MKS potwierdził dwoma kolejnymi golami. Tomek Kamiński strzelił pod poprzeczkę z 15 metrów, a Michał Pragacz z rzutu wolnego. MKS był lepszy i miał więcej sytuacji, ale gospodarze nie grali źle i też mieli swoje okazje. Zespół  z Przasnysza udowodnił jednak, że prezentuje wyższą klasę i doświadczenie. Grał cierpliwie i zapewnił sobie kolejne punkty.