MKS Przasnysz: WYGRANA MŁODZIKÓW

W dzisiejszym meczu (7.05.2014) podopieczni Jacka Klingera z rocznika 2001-2002 wygrali z MAKOWIANKĄ 2:0(1:0). Bramki strzelili: Błażej Krupiński i Maciej Janczewski.

Od początku meczu atakowali przasnyszanie jednak ich ataki były bezskuteczne do 29 minuty, kiedy to z rzutu wolnego prawie z połowy boiska ” za kołnierz” bramkarzowi Makowianki strzela Błażej Krupiński. Również po przerwie cały czas atakowali gospodarze.W 20 minucie drugiej połowy Maciej Janczewski odbiera piłkę przeciwnikowi, strzela bramkę z ok. 20-go metra i ustala wynik na 2:0. Do końca meczu nasi zawodnicy cały czas atakowali bramkę gości, jednak wynik pozostał bez zmian.

Drużyna z rocznika 2001-2002 zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli gr.I Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN.