MKS Przasnysz: UDANY POCZĄTEK SEZONU

Na otwarcie sezonu 2015/2016 MKS Przasnysz pokonał na własnym boisku drużynę Wisły Płock II 3-0.

Na początku spotkania goście uzyskali przewagę gdzie mogli to udokumentować zdobyciem bramki. W sytuacji 1×1 bardzo dobrze zachował się bramkarz gospodarzy i wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. W 5′ po błędzie bramkarza gości sytuację wykorzystuje Paweł Olszewski i jest 1-0. Następne minuty to gra z przewagą gospodarzy, którzy w 40′ doprowadzają do stanu meczu 2-0. Po ładnej akcji prawym skrzydłemi dośrodkowaniu Artura Gawędy ręka piłkę zatrzymuje  zawodnik Wisły. Rzut karny na bramkę zamienia Michał Pragacz.
Druga połowa rozpoczyna się wyrównaną grą, po jednej z akcji przasnyszanie wykonują rzut wolny.
Do piłki podchodzi Michał Pragacz, dokładnie dośrodkowuje a Łukasz Kosiorek pięknym strzałem podwyższa wynik na 3-0. W końcówce spotkania gospodarze mogli jeszcze podwyższyć wynik
ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji.

Skład: Maciej Wiśniewski – Krzysztof Butryn, Dariusz Przebierała, Jarosław Chełchowski,
Mateusz Pepłowski (M) – Artur Gawęda (65′ Maciej Smoliński (M)), Piotr Piasecki,
Kamil Rutkowski (M) (87′ Jarosław Pełkowski), Łukasz Kosiorek (70′ Michalak Paweł (M)),
Michał Pragacz, Paweł Olszewski (80′ Marcin Piotrowski (M)).

Bramki: Paweł Olszewski 5′, Michał Pragacz 40′ (k), Łukasz Kosiorek 60′.