MKS Przasnysz: U-10 KOŃCZY SEZON WYGRAMYMI

W dniu 08.06.2016 roku podopieczni trenera Cezarego KOWALSKIEGO rozegrali ostatni Turniej o Mistrzostwo LIGI  OKRĘGOWEJ   ORLIK  U10, który odbył się w Mławie. To był ostatni Turniej w sezonie 2015/2016 w którym swoje spotkania rozegrali zawodnicy MKS-u Przasnysz w swoim roczniku. 

Wszystkim dziękuje za Turniej i zaangażowanie przez cały sezon. Życzę teraz miłego odpoczynku naładowania akumulatorów moich podopiecznych, żeby następny sezon cieszył nas zabawą i graniem jak w tym roku. Chciałbym przeprosić tylko z mojej strony, że nie mogłem uczestniczyć we wszystkich zawodach i treningach w tym roku, ale moje obowiązki służbowe czasami nie pozwalają na to żeby uczestniczyć w każdym turnieju.
Dziękuje rodzicom za ten sezon, za wsparcie i liczne stawiennictwo na każdym Turnieju i treningu, wszystkim zawodnikom którzy z różnych przyczyn nie uczestniczyli we wszystkich zawodach oraz życzę powodzenia i ciężkiej wytężonej pracy na następny sezon.

MKS PRZASNYSZ  wystąpił w składzie:
Jakub GÓRSKI, Alan TYNIECKI, Bartosz WÓJCIK (kapitan), Szymon BOBER, Sebastian NWOKE, Fabian DŁUGOKĘCKI, Daniel SAFIROWICZ, Karol KACPRZAK, Kacper ŻEBROWSKI, Wiktor KOŁAKOWSKI, Jakub ZAJKOWSKI, Maciej MORAWSKI, Antoni KOWALCZYK, Piotr SIEMIENIUK, Paweł SOKOŁOWSKI

ROZEGRANE MECZE:
MŁAWIANKA MŁAWA – MKS PRZASNYSZ     2-4

Szymon BOBER
Kacper ŻEBROWSKI

ŚWIT BARANOWO – MKS PRZASNYSZ   0-5
Daniel SAFIROWICZ
Paweł SOKOŁOWSKI
Sebastian NWOKE
Wiktor KOŁAKOWSKI
Maciej MORAWSKI

Chciałbym jeszcze nadmienić że, treningi drużyny odbywają się do 04 lipca 2016 roku. Później przerwa do 15 sierpnia 2016 roku.

        Ze sportowym pozdrowieniem

        Trener – Cezary KOWALSKI


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...