MKS Przasnysz: TRZECI TURNIEJ ROCZNIKA 2005/2006

Od 26 kwietnia najmłodsi nasi piłkarze rocznika 2005/2006 rozgrywali cykl turniejów, z których trzeci odbył się 9 maja 2014 r. na głównym boisku MOSiR Przasnysz.

MKS Przasnysz : PAF Płońsk   3: 2

MKS Przasnysz : Kurpik Kadzidło 0:1

Skład MKS Przasnysz: Eryk Sikorski, Jakub Bońkowski, Hubert Bońkowski, Jaś Wesoły , Bartosz Wójcik, Marcin Ślipek, Mateusz Lipka, Szymon Morawski, Bartek Tworkowski, Jakub Rock, Bartosz Bońkowski, Piotr Kołakowski, Karol Bieńkowski, Daniel Safirowicz, Kacper Żebrowski, Patryk Łączyński, Marysia Grzywińska.

W pierwszym meczu, na doskonale przygotowanym boisku głównym, spotkały się drużyny MKS Przasnysz i Płońskiej Akademii Futbolu. Już w pierwszych minutach spotkania Szymon Morawski otworzył wynik spotkania mocnym strzałem po ziemi, nie dając szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Po kilku minutach, ładną zespołową akcję zakończył bramką Jakub Bońkowski. Szybkie prowadzenie, oraz kilka zmian w drużynie gospodarzy zaowocowały chaosem na boisku, który wykorzystała drużyn PAF Płońsk strzelając dwie bramki i doprowadzając do remisu. Druga połowa spotkania  to debiut piłkarski Marysi Grzywińskiej i przewaga gospodarzy, którą udokumentowano zdobyciem bramki w 28 minucie. Szczęśliwym strzelcem został najmłodszy na boisku Daniel „Danio” Safirowicz. Mimo wysiłków obydwu drużyn wynik spotkania nie uległ już zmianie.

W drugim meczu turnieju PAF Płońsk przegrał z Kurpikiem Kadzidło 5:0

O zwycięstwie w turnieju rocznika 2005/2006,  zdecydował mecz pomiędzy drużynami MKS Przasnysz i Kurpikiem Kadzidło. Mecz ten mimo wielu dogodnych okazji ze strony gospodarzy zakończył się  naszą porażką 0:1. Jedyną bramkę goście z Kadzidła, zdobyli ze stałego fragmentu gry w 14 minucie spotkania. Gospodarze grając zbyt indywidualnie, pomimo kilku dobrych okazji do wyrównania, nie zdołali pokonać dobrze dysponowanego bramkarza drużyny Kurpika. Najbliżej wyrównania był Szymon Morawski, który przegrał dwa pojedynki sam na sam z bramkarzem Kurpika.

W dotychczas rozegranych turniejach jest to jedyna nasza porażka, poza tym bilans najmłodszych to 4 zwycięstwa i 1 remis.