MKS Przasnysz rozbija Pogoń II Siedlce.

Rezerwy Pogoni przegrały na własnym boisku z MKS Przasnysz 1:2. Jedyną bramkę dla siedlczan zdobył Sebastian Bober.

Do meczu Pogoniści przystąpili wzmocnieni siedmioma zawodnikami z pierwszej drużyny. Ponadto po pauzie za czerwoną kartkę wrócił Przemysław Rodak.

Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu gości. Przasnyszanie dochodzili do wielu sytuacji bramkowych, zaś podopieczni Marcina Tomaszewskiego sporadycznie próbowali swoich szans z kontr. Aktywny w zespole MKS był Dominik Lemanek, który kilkakrotnie zagroził bramce strzeżonej przez Józefa Burtę. W 13 minucie goście zdobyli gola po strzale na raty Jakuba Wróblewskiego. Pogoniści odpowiedzieli golem w 39 minucie, kiedy to celnie przymierzył Sebastian Bober i wyrównał stan meczu.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie, choć sytuacji bramkowych było już mniej. Ze strony Pogoni na gola skusić się mogli Tomasz Górski i Bartosz Kryszczuk, zaś po drugiej stronie strzelali Kamil Olszewski i Lemanek. Dopiero w 79 minucie zwycięskiego gola dla podopiecznych Pawła Mazurkiewicza zdobył głową Lemanek.

Bramki: Sebastian Bober 39 – Jakub Wróblewski 13, Dominik Lemanek 77

Pogoń II: 1. Józef Burta – 23. Piotr Ceranka, 2. Armin Pjetrović (46, 10. Lucas Guedes), 15. Paweł Łydkowski, 5. Michał Markiewicz – 7. Dominik Barciak (64, 13. Krystian Zbieć), 9. Tomasz Górski, 17. Przemysław Rodak, 26. Sebastian Bober, 93. Kuba Jóźwiak (78, 18. Karol Grochowski) – 19. Patryk Szczepański (46, 25. Bartosz Kryszczuk)

Przasnysz: 1. Michał Przychodzki – 14. Tomasz Pragacz, 5. Mateusz Pepłowski, 18. Jarosław Chełchowski, 20. Marcin Bartosiewicz – 9. Piotr Piasecki (74, 17. Łukasz Kosiorek), 4. Kamil Rutkowski, 7. Michał Pragacz, 21. Jakub Wróblewski (86, 23. Bartosz Wilga), 8. Kamil Olszewski – 10. Dominik Lemanek (90+2, 15. Bartłomiej Orłowski)

Żółte kartki: Dominik Barciak 36, Piotr Ceranka 44, Paweł Łydkowski 72 – Michał Pragacz 35

Sędzia: Maciej Posuniak (Radom)