MKS Przasnysz: Remis w Żyrardowie w pierwszym barażu o III ligę

W pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi  MKS Przasnysz zremisował na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów 1-1 (0-1). Rewanż w Przasnyszu już w sobotę o 17.00.

W pierwszej połowie przasnyszanie zdominowali gospodarzy i stworzyli kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Nasi zawodnicy grali dojrzale, spokojnie w defensywie i ciekawie w ataku. Przy odrobinie szczęścia i lepszej precyzji wynik powinien być ustalony już do przerwy. Jednak dopiero w doliczonym czasie tej części gry Paweł Olszewski wykorzystał świetne podanie ze środka pola od Kamila Rutkowskiego i strzałem obok bramkarza z 13 metrów dał prowadzenie MKS-owi. Od 60 minuty do głosu zaczęli dochodzić miejscowi, a nasi piłkarze zdecydowanie odczuwali narzucone przez siebie tempo gry. Niemniej jednak także w drugiej połowie biało – niebiescy mieli co najmniej trzy sytuacje bramkowe. Kiedy  Mateusz Łazarz huknął z 35 metrów piłka trafiła w poprzeczkę i zdaniem części obserwatorów odbiła się już za linia bramkową. Nasi unieśli ręce, ale bardzo dobrze prowadząca ten mecz trójka sędziowska z Radomia była innego zdania. I to gospodarze, którzy zmotywowani i odmienieni wyszli na drugą połowę w 75 minucie doprowadzili do remisu.

Przasnyszan cały mecz zagrzewała do walki liczna grupa kibiców, za co piłkarze po meczu podziękowali. Zarówno naszym piłkarzom, jak i kibicom należą się gorące podziękowania i słowa uznania.

MKS Przasnysz: Kokosiński – Pełkowski, R. Wróblewski, Grędziński, Łazarz – Butryn, Rutkowski (70″ P. Michalak), Piasecki, Ł. Wróblewski (73″ M. Olszewski) – J. Wróblewski (72″ Karczewski), P. Olszewski

Bramka dla MKS-u: Paweł Olszewski 45+1

Zapraszamy w sobotę o godzinie 17.00 na Stadion Miejski w Przasnyszu na decydujące spotkanie o awans do III ligi.