MKS Przasnysz przegrywa w Ciechanowie

31 sierpnia MKS Przasnysz przegrał 4-5 wyjazdowy mecz z MKS Ciechanów rozegrany w ramach 5 kolejki 4 ligi mazowieckiej w grupie północnej. Dzięki temu zwycięstwu ciechanowianie awansowali na pozycję lidera ligi, a biało-niebiescy zajmują miejsce 9.

W Ciechanowie przasnyszanie zagrali słabo i chociaż strzelili na boisku rywali aż 4 gole, to wrócili bez punktów. Co prawda na początku spotkania mieli klarowne sytuacje bramkowe, nie wykorzystali ich i zemściło się to w dalszej części meczu. Wynik otworzył Paweł Olszewski, ale w 36 minucie gospodarze wyrównali z rzutu karnego, po zagraniu ręką Jarosława Pełkowskiego. Jeszcze przed przerwą miejscowi wyszli na prowadzenie. W drugiej części meczu padło aż sześć goli. Bramki dla zespołu Wiktora Pełkowskiego zdobyli: Krzysztof Butryn (z karnego), Jarosław Pełkowski (strzałem głową) i na 4-5 Tomasz Kamiński już w doliczonym czasie gry.