MKS Przasnysz: PORAŻKA Z LIDEREM

MKS Przasnysz – BZURA Chodaków (Sochaczew) 0:2 (0:0)

MKS Przasnysz: Rafał Szymański – Damian Grędziński, Krzysztof Butryn, Dariusz Przebierała , Sebastian Zakrzewski, Tomasz Pragacz (70 Radosław Piątek), Kamil Rutkowski, Tomasz Kamiński, Jarosław Chełchowski, Piotr Piasecki (82 Paweł Jakubiak), Paweł Olszewski.

Na inaugurację rundy wiosennej w Przasnyszu drużyna MKS przegrała z liderem gr. północnej IV ligi Bzurą Chodaków 0:2 (0:0). Niezbyt liczni miejscowi kibice (aura) oraz 40- osobowa grupa dopingująca przyjezdnych obejrzeli dobre piłkarskie widowisko, w którym drużyna gości potwierdziła swoje trzecioligowe aspiracje będąc nieco lepsza na boisku. Do przerwy gra była w miarę wyrównana z lekką przewagą przyjezdnych, którzy próbowali sforsować dobrze ustawioną obronę naszej drużyny, nastawionej na na szybko wyprowadzane kontrataki. W 59 min. drugiej połowy po  rzucie rożnym napastnik gości trafił z najbliższej odległości do naszej bramki, Po utracie gola MKS próbował bez powodzenia odrobić straty narażając się na kontrataki i jeden z nich przyniósł drugą bramkę dla gości kilka minut przed końcowym gwizdkiem dobrze prowadzącego zawody arbitra.

Następny mecz nasza drużyna rozegra w sobotę na wyjeździe z kolejnym kandydatem do awansu drużyną Błękitnych Raciąż.