MKS Przasnysz: PORAŻKA W MECZU O I MIEJSCE

PORAŻKA W MECZU O PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE

W czwartej  kolejce rozgrywek o mistrzostwo Młodzików rocznika 2005 r. na stadionie miejskim w  Przasnyszu zawodnicy MKS  zmierzyli się z liderem rozgrywek – Mławianką Mława. 

Mecz  ten miał być  rewanżem za  porażkę z rundy jesiennej, gdzie w pechowych okolicznościach zawodnicy z Przasnysza ulegli kolegom z Mławy 1;2. Zawodnicy z Przasnysza w pierwszej połowie,  grając  bardzo nerwowo już w 7 minucie, po błędzie w ustawieniu  stracili pierwszą bramkę za sprawą doskonale dysponowanego Mateusza Powązki. Próby odrobienia strat spełzły na niczym, a nerwowo i niepewnie grający zawodnicy MKS Przasnysz pozwolili gościom rozwinąć skrzydła w ofensywie. Po kolejnym rzucie rożnym bramkarz Piotr Kołakowski sprokurował rzut karny, pewnie zamieniony na bramkę przez Powązkę. Ostra reprymenda w przerwie, na krótko  przyniosła skutek. Zawodnicy z Przasnysza zepchnęli gości do defensywy  i w 32 minucie po składnej akcji Tworkowskiego, Wójcika i strzale z pierwszej piłki Damiana Osowskiego zdobyli bramkę kontaktową . Druga połowa inaczej niż  pierwsza toczyła się pod dyktando  zawodników z Przasnysza, którzy dążyli do wyrównania. Najlepszą okazję do wyrównania zmarnował w  47  minucie Hubert Bońkowski.  Goście , grając z kontry po błędzie przasnyskiej obrony i samobójczym trafieniu Bońkowskiego  w 51 minucie podwyższyli wynik spotkania na 1;3. W doliczonym czasie gry po błędzie bramkarza MKS Przasnysz obrońca gości, Sebastian Kurowski, strzałem z dystansu, ustalił wynik meczu na 1:4 dla Mławianki Mława.

  MKS Przasnysz – Mławianka Mława  1:4

Skład MKS Przasnysz: , Kołakowski Piotr, Lipka Mateusz, , Tworkowski Bartek, Raczkowski Dominik, Morawski Szymon, Osowski Damian, Bońkowski Hubert, Bońkowski Bartosz, Grabowski Mikołaj, Wójcik Bartosz, Bober Szymon, Bieńkowski Karol

Trener – Cołosiński Grzegorz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments