MKS Przasnysz pokonuje Koronę Ostrołęka i notuje szóste zwycięstwo z rzędu!

Kolejny mecz i kolejne, już szóste, zwycięstwo dla MKS Przasnysz. Przasnyski zespół idzie jak burza, tym razem notując zwycięstwo nad drużyną z Ostrołęki.

Podczas wczorajszego meczu MKS Przasnysz pokonał Koronę Ostrołęka 3:0. Dało to nam szóste zwycięstwo z rzędu i rekordowe 25 bramek na naszym koncie (ze stratą tylko jednej).

W tabeli IV ligi mazowieckiej północ przasnyska drużyna zajmuje 3. miejsce ze stratą 4 punktów do lidera – Drukarza Warszawa.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Drukarz Warszawa112721-88-3-04-1-04-2-0
2Hutnik Warszawa112527-158-1-25-1-03-0-2
3MKS Przasnysz112329-77-2-24-1-13-1-1
4Huragan Wołomin112327-126-5-04-1-02-4-0
5Mazovia Mińsk Maz.112030-166-2-34-0-12-2-2
6Ząbkovia Ząbki111930-176-1-42-1-24-0-2
7KS Łomianki101615-134-4-24-2-00-2-2
8Pogoń II Siedlce101516-144-3-31-3-03-0-3
9Makowianka Maków Maz.111525-274-3-42-1-32-2-1
10Wisła II Płock101319-204-1-53-1-01-0-5
11Nadnarwianka Pułtusk101013-172-4-41-3-21-1-2
12Świt Staroźreby11812-202-2-72-1-30-1-4
13Wkra Żuromin11818-332-2-72-1-20-1-5
14Podlasie Sokołów Podl.11713-261-4-60-2-41-2-2
15Korona Ostrołęka11610-241-3-71-1-40-2-3
16Ożarowianka Ożarów1139-451-0-101-0-40-0-6
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

Z racji braku aktualizacji Strona Klubowa MKS PRZASNYSZ została zgłoszona do usunięcia.Nowy prezes prężnie działa