MKS Przasnysz: ORLIKI NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

Drużyna Orlików 2003/2004  trenowana przez Bogusława Postka nie zwalnia tempa,  w kolejnych dwóch meczach również pokazali swoją wyższość nad swoimi rywalami zdobywając kolejne 14 bramek, a tracąc tylko 2.

Prezes MKS-u i trener Orlików 2003/2004 Bogusław Postek relacjonuje: Mamy za sobą 4 mecze w rundzie jesiennej i wszystkie wygrane. Nie mniej jednak w zeszłym tygodniu rozegraliśmy najsłabszy mecz z dotychczasowych…oczywiście wygraliśmy na wyjeździe,  ale tylko 3-1 z drużyną ze Słoszewa. 

W sobotę 28 września Orliki podejmowały na własnym boisku drużynę Błękitnych Raciąż i był to zupełnie inny mecz niż w Słoszewie. Bardzo ładna gra wszystkich formacji w drużynie pozwoliła osiągnąć korzystny wynik 11-1 dla  MKS Przasnysz.  Szybkie kombinacyjne akcje mogły się podobać  licznie przybyłym kibicom (rodzicom),  a zawodnicy przyjezdni nie mieli nic do powiedzenia.

Mecz rozegraliśmy na boisku bocznym, bo główne było napowietrzane akurat w tym dniu, jakby nie było innych dni w tygodniu, tylko w dniu rozgrywania meczów, a w szatni też nie można się przebrać,  bo nie ma komu posprzątać – żenada OSiR-u  – podsumowuje zirytowany taką postawą Ośrodka prezes Klubu i trener Orlików.

W dotychczas rozegranych 4  meczach Orliki trenera Postka mają bardzo korzystny bilans bramkowy: 43 strzelone bramki i tylko 4 stracone.  Następny mecz rozegramy w piątek o godz. 16.00 w Ciechanowie i nie ukrywam, że liczę na korzystny wynik. A idąc dalej będziemy chcieli wygrać wszystkie mecze i nie ustępować z pozycji lidera rozgrywek w roczniku 2003/2004 w Ciechanowsko – Ostrołęckim  Okręgowym Związku Piłki Nożnej – kontynuuje Bogusław Postek i pozdrawia wszystkich sympatyków piłki nożnej.


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments