MKS Przasnysz: MŁODZIEŻ POSTKA BIJE REKORDY

Rekord za rekordem Orlików 2003/2004

Wspaniała grupa zawodników, dobra atmosfera w drużynie, duże zaangażowanie w meczach, frekwencja na treningach bez zastrzeżeń, a o rezultaty rozgrywanych spotkań można być spokojnym –  tak mówi trener Orlików Bogusław Postek.

Z meczu na mecz gramy coraz lepiej, świadczą o tym osiągane wyniki. Po rozegraniu 4 kolejek mieliśmy znakomity stosunek bramkowy 43-4. W minionych 2 tygodniach rozegraliśmy następne 3 spotkania z Ciechanowem, Strzegowem i Gruduskiem w których dołożyliśmy kolejne 9 punktów i 52 bramki strzelone przy 3 straconych. Po rozegraniu 7 kolejek jesteśmy liderem rozgrywek a bilans bramkowy jest niesamowity 95 strzelonych i 7 straconych bramek. Do rozegrania pozostał nam jeszcze jeden mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, Płońską Akademią Futbolu, która w dotychczasowych meczach również zdobyła komplet punktów i zajmuje 2 miejsce w lidze mając gorszy bilans bramkowy od MKS Przasnysz, a do konfrontacji pomiędzy zespołami dojdzie w ostatniej kolejce. Oczywiście liczę na dobrą grę i korzystny wynik dla mojego zespołu – mówi trener Bogusław Postek.

Zapraszam w sobotę 19.10.2013 r. o godz. 12.00 na mecz ostatniej kolejki Orlików, który decydował będzie o pierwszym miejscu w lidze.


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments