MKS Przasnysz – KS Łomianki 3:4 – obejrzyj cały mecz z komentarzem

MKS Przasnysz uległ 4:3 zespołowi KS Łomianki na inaugurację IV ligi północnej. Nasz zespół po 30 minutach spotkania przegrywał już 3:0. W II połowie udało się wyrównać wynik spotkania, niestety po błędzie bramkarza w doliczonym czasie gry goście strzelili zwycięską bramkę. Komentuje Łukasz Chrostowski.

BRAMKI: 41′ Dominik Lemanek (as. Przebierała), 72′ Maciej Smoliński (as. PragaczT), 75′ Michał Pragacz (as. Lemanek).

SKŁAD: Michalak, Butryn, Wróblewski, Zakrzewski (65′ Bartosiewicz), Przebierała (70′ Pragacz T), Lemanek, Pragacz M, Chełchowski (55′ Kosiorek), Rutkowski (77′ Wiśniewski), Smoliński, Gawęda.

Kartki: Lemanek, Pragacz M.

Widzów ok. 200

Zawodnik meczu według nas: Dominik Lemanek ( MKS Przasnysz ) i Łukasz Barankiewicz ( KS Łomianki ).