MKS PRZASNYSZ: KOMPLET ZWYCIĘSTW ROCZNIKA 2005 !!!!!

MAZOWSZE JEDNOROŻEC – MKS PRZASNYSZ 4-6     

W upalne i  parne popołudnie 19 maja 2016 roku na boisku Orlik w Jednorożcu drużyna MKS Przasnysz rocznik 2005 rozegrała rewanżowe spotkanie z rówieśnikami z Jednorożca. Po emocjonującym meczu, licznie obserwowanym przez miejscowych kibiców gospodarze ulegli  MKS Przasnysz 4 do 6. Pierwsza kwarta to dominacja gości, którzy po bramkach Huberta Bońkowskiego, Mikołaja Grabowskiego i Szymona Morawskiego prowadzili 3;0. W drugiej kwarcie po zmianach podstawowej szóstki gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami. Po przerwie gospodarze za sprawą dwóch trafień Grabowskiego wyszli na prowadzenie 4;3. Po powrocie na boisko podstawowego składu MKS przejął kontrolę na boisku strzelając kolejne trzy bramki których autorami byli Damian Osowski, Szymon Morawski i ponownie Mikołaj Grabowski.

MKS PRZASNYSZ – MAKOWIANKA MAKÓW MAZOWIECKI 6-4.

Na zakończenie rundy rewanżowej MKS Przasnysz 2005 zmierzył się z rówieśnikami z Makowianki Maków Mazowiecki. Miejscowi po jesiennym zwycięstwie 8;1 byli przekonani o łatwym zadaniu jakie stoi przed nimi do wykonania. Okoliczności okazały się jednak inne. Goście nastawieni na uważną grę w obronie aż do 15 minuty spotkania dzielnie się bronili i tylko piękny strzał z dystansu Huberta Bońkowskiego znalazł drogę do bramki. Po przerwie goście w wyniku błędu indywidualnego w obronie wyrównali a następnie za sprawą trafienia Piątka wyszli na prowadzenie 2;1. Piękna dwójkowa akcja Grabowskiego  z Bońkowskim, zakończona bramką ostatniego, dała miejscowym wyrównanie . Pod koniec drugiej kwarty gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Hubert Bońkowski wykorzystując zamieszanie pod bramką gości. Trzecia kwarta to okres chaotycznej i nieciekawej gry z obu stron bez sytuacji bramkowych. W ostatniej odsłonie gospodarze za sprawą Szymona Morawskiego i Huberta Bońkowskiego oraz Mikołaja Grabowskiego wychodzą na prowadzenie 6;3. W końcówce spotkania goście po samobójczym  trafieniu Mateusza Czaplickiego zniwelowali rozmiary porażki do stanu 6;4. Licznie zgromadzeni rodzice podziękowali trenerowi i zawodnikom za udany sezon zakończony kompletem zwycięstw.

Skład MKS Przasnysz: Piotr Kołakowski, Hubert Bońkowski, Mikołaj Grabowski, Damian Osowski,  Bartosz Bońkowski, Bartosz Tworkowski, Czaplicki Mateusz, Bieńkowski Karol, Szymon Morawski, Jakub Rock, Mateusz Lipka.
Trenerem drużyny rocznika 2005 jest Grzegorz Cołosiński.
GRATULUJEMY!!!!!!!


Skomentuj artykuł

avatar