MKS Przasnysz: KADRA OKRĘGU GROMI RYWALI

Kadra C-O OZPN, której trenerem jest Bogusław Postek  już we wcześniej zapowiadanym  międzynarodowym turnieju udała się w dniu 29.07.2013 r. do Szczytna na turniej Sadida CUP 2013.  Poprzednio osiągane wyniki przez zawodników kadry okręgu mogły świadczyć o tym, że jest to solidny zespół potrafiący grać w piłkę i to bardzo dobrze. A turniej w Szczytnie rozpoczęli rewelacyjnie od bardzo wysokich wygranych.

Pierwszy mecz z GKS Bełchatów II rozpoczął się bardzo nerwowo i przez pierwsze 10 minut nie mogliśmy strzelić bramki mówi trener Bogusław  Postek. Dopiero w 11 minucie Jakub Tyska rozwiązał worek z bramkami  i …… posypało się 10-0 pokonaliśmy na otwarcie turnieju zespół z Bełchatowa. Następne mecze w tym dniu poszły jak z płatka 15-0 z GKS Stawiguda oraz 20-0 z SKS Szczytno to istny popis zawodników kadry okręgu. W drugim dniu rozegraliśmy również trzy mecze oczywiście wszystkie wygrane. Trzeci dzień również należał do zawodników kadry okręgu, w którym gładko pokonali swoich kolejnych dwóch rywali a stosunek bramek na zakończenie trzeciego dnia turnieju to 128 zdobytych i 3 stracone.  Muszę przyznać, że w dotychczasowych meczach nie mieliśmy rywali z takimi umiejętnościami jak moi zawodnicy o czym świadczy chociażby ilość strzelonych bramek w stosunku do straconych. Myślę, że tylko drużyna z Bełchatowa I oraz Prabut, które wyszły z grupy A do dalszych rozgrywek mogą być dla nas ciężkimi rywalami ale to okaże się dopiero w półfinale i bardzo oczekiwanym dla nas finale mówi trener. Półfinał w dniu 02.08.2013 r. o godz. 17.40 a finał 03.08.2013 r. o godz.14.20.