MKS Przasnysz: JUNIORZY STARSI WYGRYWAJĄ

MKS Przasnysz – KS Warszawa APN 3:1 (1:1), 30.08.2017 godz. 16:00

Ze względu na przegrany mecz w I kolejce drugi rozpoczęliśmy zdecydowanie defensywnie co przyniosło dobre efekty. W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie, którego niestety nie udało się utrzymać. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry i bramce samobójczej wynik do przerwy 1:1.
Druga połowa dosyć wyrównana lecz to my stworzyliśmy o wiele więcej sytuacji do strzelenia bramki. Wynik 3:1 mógł być trochę wyższy.
Skład:  Grabowski, Kacprzak, Sławski, Trzciński, Szypulski, Orłowski, Michalski (Majewski), Wdowiński (Cichowski), Roman, Frankowski, Sawczenko, Majewski, Marchewka, Skała, Bednarski

Bramki: Sawczenko 2, Orłowski 1

Wiktoria Sulejówek – MKS Przasnysz 4:5 (2:1), 03.09.2017 godz. 14:00

Mecz rozpoczęliśmy zbyt słabo. Szybka strata bramki po rzucie rożnym, a po parunastu minutach kolejna. Zdecydowana przewaga przeciwnika, jednak po jednej z kontr udało się strzelić bramkę kontaktową. Po przerwie konsekwentną grą wyrównaliśmy wynik meczu i dołożyliśmy do tego jeszcze dwie bramki. Niestety kolejne b. dobre sytuacje do strzelenia bramek były marnowane, a przeciwnik zdołał w końcowych minutach wyrównać. Ostanie słowo w tym spotkaniu należało do nas bramka na 5:4 zakończyła ten falujący wynikiem mecz.

Skład: Grabowski, Wejda , Sławski, Trzciński, Szypulski, Orłowski, Michalski (Wiśniewski), Wdowiński, Roman, Frankowski, Sawczenko, Cichowski, Majewski, Bednarski, Skała,  Majewski

Bramki: Sawczenko 2, Sławski 1 , Frankowski 1, Wdowiński 1