MKS Przasnysz: AWANS DO LIGI MAZOWIECKIEJ !!!!

Trzy ostatnie mecze w I Lidze okręgowej trampkarzy prowadzonych przez Jacka Klingera zakończyły się sukcesami tej grupy.
Kolejno wygrywając z Ciechanowem (5:0 ), z Radzanowem (5:0) i z Ostrołęką (2:1) zapewnili sobie awans do Ligi Mazowieckiej dwie kolejki przed końcem rozgrywek. W tej chwili przewaga na drugą drużyną tej grupy wynosi 9 pkt.
Wytrwałość, zaangażowanie i konsekwencja w ostatnim meczu przyniosła upragnione zwycięstwo i awans, choć łatwo nie było bo drużyna trampkarzy MKS do przerwy przegrywała 1:0.
Tylko chęci i zaangażowanie piłkarzy tego rocznika w treningi w przerwie zimowej, zdecyduje czy na wiosnę zaczną rozgrywki w lidze mazowieckiej. To słowa trenera Jacka Klingera.
Skład drużyny w ostatnim meczu:
Trzciński, Wódkiewicz, Sławski, Szczerbacki, Kacprzak, Janczewski, Majewski ( Czaplicki), Krupiński, Sygocki, Skała Łukasz, Pietrzak (2 gole).
Więcej informacji o tym roczniku MKS Przasnysz można będzie przeczytać w lokalnej gazecie.