MKS Przasnysz 2003 niszczy Koronę Szydłowo 9:1!

Bardzo dobry mecz rozegrali juniorzy przasnyskiego MKSu w kolejnej kolejce I LO CO-OZPN.

Mecz rozpoczął się od zdobycia bramki dla nas już w 3 minucie, której autorem był Kacper Smurlik, któremu asystował Kuba Krupa. Przewaga w każdym elemencie gry szybko pozwoliła nam objąć dwubramkowe prowadzenie, a autorem kolejnego trafienia został Dawid Prusik po ładnej asyście Bartka Biedrzyckiego. Wynik 2:0 po raz kolejny trochę rozluźnił naszą grę, co wykorzystał przeciwnik. Jednak nasi zawodnicy zabrali się do pracy, czego efektem były gole zdobyte kolejno przez Kacpra Smurlika po asyście Kacpra Szczęsnego, Dawida Prusika po indywidualnej akcji, Dawida Prusika po asyście Kacpra Smurlika i Bartka Biedrzyckiego po kolejnej asyście Kuby Krupy. Wynikiem 6:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej strzeliliśmy rywalom jeszcze trzy gole, a autorami trafień byli Szymon Morawski po asyście Kacpra Smurlika, Dawid Prusik po asyście Bartka Biedrzyckiego, o ostatnią bramkę w meczu strzelił Bartek Biedrzycki z rzutu karnego. Jak widać z przebiegu meczu bardzo dobrze że swoich zadań wywiązała się formacja ofensywna, ale i defensywna, która pozwoliła na stratę tylko jednej bramki, mimo że Korona swoje szanse miała. Bardzo fajnie że wreszcie zagraliśmy jak drużyna a nie zbiór indywidualności, czego efektem jest wysoki wynik meczu. Kolejny przeciwnik już w niedzielę i jeżeli zagramy podobny albo jeszcze lepszy mecz to nie musimy martwić się o wynik.

MKS: Jan Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Przemek Górniak, Kacper Szczęsny – Dawid Prusik, Bartek Biedrzycki, Janek Wiśniewski, Kuba Krupa – Szymon Morawski, Kacper Smurlik

Grali również: Kacper Dominiak, Kamil Maciaszczyk, Sebastian Czarzasty, Kuba Kawiecki

Nieobecny: Maciek Ciesielski

Trener: Marek Zbrzeski


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments