MKS CIECHANÓW 1-1 (1-1) MKS PRZASNYSZ

W środowym meczu sparingowym MKS Przasnysz zremisował w Ciechanowie z miejscowym MKS-em 1-1. Wynik został ustalony do przerwy. Przasnyszanie w kolejnym meczu sparingowym byli zespołem zdecydowanie lepszym od rywala, przeważali, grali piłką, utrzymywali się przy niej, atakowali skrzydłami i wykonywali wiele stałych fragmentów gry. Ponownie jednak brakowało skuteczności. Aktywny był zwłaszcza Łukasz Wróblewski, który raz po raz szarżował prawym skrzydłem. Od 6 do 25 minuty Paweł Olszewski, Krzysztof Butryn, Kamil Rutkowski i Jarosław Pełkowski mieli dogodne sytuacje bramkowe, jednak piłka mijała bramkę po uderzeniach przasnyszan. Prowadzenie, po szybkiej kontrze w 25 minucie po jedynej swojej akcji ofensywnej w tej części gry objęli gospodarze. W 35 minucie w poprzeczkę z wolnego trafił Tomasz Kamiński, ale 5 minut później było już 1-1, a pięknym strzałem w okienko zza linii pola karnego wyrównał Kamil Rutkowski. W 57 minucie Kamil Rutkowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, ten jednak obronił strzał. Chwilę później podobnej sytuacji nie wykorzystał Bartosz Karczewski. W 71 minucie po kiksie naszej obrony, gospodarze mieli sytuację sam na sam, ale strzał napastnika minął prawy słupek bramki gości.

MKS Przasnysz: Kokosiński (46” Szymański) – Pełkowski, Przebierała, Łazarz, K. Kamiński(46” Długołęcki) – T. Kamiński (46” Piasecki), Butryn, Rutkowski (65” Płocharz), Ł. Wróblewski – J. Wróblewski (65” Michalak), Olszewski (46” Karczewski)

Bramka dla MKS-u: Rutkowski 40”