Mistrzostwa Wojska Polskiego w sporcie powszechnym.

W dniach 28.09 – 2.10.2020 r. na obiektach szkoleniowych 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w sporcie powszechnym. Nie zabrakło na nich przedstawicieli 2. ORel Przasnysz.

Spartakiada Wojskowa składała się  z pięciu konkurencji: strzelania z karabinka i pistoletu wojskowego, pokonywania ośrodka sprawności fizycznej, biegu patrolowego oraz biegów na orientację. W czterech z nich wystartowali żołnierze z 2. Ośrodka Radioelektronicznego.

Najlepszym żołnierzem Wojska Polskiego w konkurencji pokonywania ośrodka sprawności fizycznej został szer. Maciej Skibski.  Wojskowy tor przeszkód pokonał w 46,39 sekundy.
Srebrny medal  Spartakiady Wojskowej w konkurencji biegu patrolowego zdobył szer. Krzysztof Żebrowski. W strzelaniu z pistoletu wojskowego 4. miejsce indywidualnie i 3. drużynowo zajął st.chor. sztab. Radosław Heyka.