Mistrzostwa w Jedzeniu Pączków

Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego w Przasnyszu, Cukiernia „Kaczorek” i Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zapraszają, już po raz ósmy, na Mistrzostwa w Jedzeniu Pączków.

Zapraszamy tych, którzy zmierzą się w zawodach w jedzeniu, i tych, którzy będą amatorom smażonego przysmaku kibicować. Konkurs odbędzie się 7 lutego, w Tłusty Czwartek, o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Zawodników (dorosłych, muszą legitymować się dowodem osobistym) prosimy o przybycie na pół godziny przed rozpoczęciem konkursu.

W mistrzostwach liczy się ilość, czyli kto zje więcej pączków w ciągu dwudziestu minut. Wszelkie techniki jedzenia dozwolone. Uwaga! W zmaganiach może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Na zwycięzców głównej konkurencji czekają nagrody ufundowane przez redakcję Tygodnika. Zmaganiom w jedzeniu pączków, które poprowadzi Lech Smoliński, będzie towarzyszyć wiele atrakcji – w tym także konkursy z nagrodami w jedzeniu pączka na czas dla kobiet oraz dzieci do lat 12. Dobra muzyka i zabawa zapewnione.

Sponsorzy: Tygodnik Ostrołęcki w Przasnyszu. Cukiernia „Kaczorek”, Pracownia Reklamy „Jamar”, Barbara i Lech Smolińscy, Hurtownia „Ania” i MDK Przasnysz.


to


Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.