Miss Mazowsza wybrana w Mazowieckim Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach została Miss Polski 2014

Triumfatorką 25. gali Miss Polski 2014 została Ewa Mielnicka z Ostrołęki.  Udział w konkursie finałowym zapewniło jej zwycięstwo w wyborach Miss Mazowsza 2014, których finałowy konkurs odbył się 30 maja 2014 roku w Mazowieckim Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach w ramach projektu  „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014” na który składają się 53 wyjątkowe przedsięwzięcia, które przez cały rok 2014 odbywają się na terenie wszystkich miast i gmin powiatu przasnyskiego. Dziewczęta prezentowały się wtedy w nowo oddanych do użytku obiektach konferencyjno – sportowych i na basenie w trzech wyjściach: w strojach sportowych, strojach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych. Gościem specjalnym był Paweł Ejzenberg – finalista Mam Talent.

Wtedy wyboru, jak się okazało doskonałego dokonało jury w składzie:

Zenon Szczepankowski – Starosta Powiatu Przasnyskiego,

Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele,

Patrycja Neitsh – Miss Mazowsza 2013,

Ewa Tomczuk  – Finalistka Miss Mazowsza 2013,

Klaudia „Princessa” Olczak – uczestniczka Big Brother,

Anna Suchcicka – przedstawiciel Tygodnika Ostrołęckiego,

Dariusz Wybrański – właściciel marki Jubiler Wybrański,

Marek Chrzanowski – prezes Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach,

 Krzysztof Bieńkowski – prezes Forum Samorządowe XXI,

Janusz Opawski – właściciel studia fryzjerskiego w Warszawie, ul.Franciszkańska 6,

Paweł Łada – najmłodszy sołtys w Polsce.

Tegoroczny, jubileuszowy konkurs piękności odbył się 7 grudnia w Hali Ludowej w Krynicy Zdroju. Galę finałową wyborów Miss Polski 2014 poprowadziły dwa duety: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer, a w jury zasiadła między innymi Ewa Wachowicz. Na scenie wystąpili m.in. Future Folk, Piotr Cugowski oraz Marek Kaliszuk.

Ewa Mielnicka w konkursie finałowym Miss Polski 2014 rywalizowała w gronie 25 kandydatek. Najpiękniejsza Polka ma 22 lata i pochodzi z Ostrołęki. Teraz ma szansę na zdobycie tytułu Miss Świata.  Pierwszą Wicemiss Polski 2014 została Agnieszka Wasilewska, drugą – Kamila Wasilewska, trzecią – Natalia Łukaszewska, czwartą – Weronika Marzęda, wybrana także Miss Widzów Polsatu.  Miss Polski Internautów WP.PL 2014 – Karolina Labuda.


Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Referat Rozwoju Gospodarczego,
Promocji i Rynku Pracy


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...