Mirosław Sieruta z najładniejszą dekoracją świąteczną na terenie Miasta i Gminy Chorzele.

Właścicielem najładniej udekorowanej posesji w gminie Chorzele został Mirosław Sieruta. W pierwszej edycji konkursu był on co prawda jedynym uczestnikiem, jednak władze gminy postanowiły docenić pracę włożoną w przystrojenie domu i przyznały mu specjalną nagrodę.

W grudniu ogłosiliśmy konkurs na „Najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji na terenie Miasta i Gminy Chorzele 2019/2020”. Była to dopiero pierwsza edycja konkursu i mimo wielu pięknie przystrojonych domów na terenie naszej gminy, otrzymaliśmy jedno zgłoszenie, w związku z czym przyznaliśmy nagrodę za udział w konkursie, w postaci bonu o wartości 800 zł. Powędrowała ona do Pana Mirosława Sieruty, który wraz z synem przygotował wyjątkową, świąteczną dekorację swojej posesji – informuje UM Chorzele.

Źródło UM Chorzele
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
11 miesięcy temu

Gratuluję Gminie pomysłu. Rzeczywiście jest wiele pięknie przystrojonych posesji podczas Świąt.Tworza one niesamowity klimat. Proponuję innym Gminom wziąć przykład z Gminy Chorzele. Uważam tylko, że troszkę jest to źle organizowane. Gminy powinny ogłosić że będzie taki konkurs w danym roku, że będą nagradzane najładniejsze posesję i sami je wyszukiwać… bez zgłoszeń. Gmina powinna sama wybrać daną posesję skoro im się podoba, lub wybrać kilka i poddać glosowaniu…bo takie zgłaszanie się samemu jest trochę krępujące ( inni powiedzą zaraz, że się ktoś chwali). A tak jak Gmina sama doceni, to i inni na drugi rok będą bardziej się starać aby nie… Czytaj więcej »

Konrad
Konrad
11 miesięcy temu

A rachunki jakie za prąd?

Ala
Ala
11 miesięcy temu
odpowiada  Konrad

Wbrew pozorom wcale nie są wysokie. Teraz lampki są ledowe.

Małgoś
Małgoś
11 miesięcy temu

Fajny konkurs, ale szkoda, że tylko jedna osoba się zgłosiła. Chociaż chłop wygrał bezkonkurencyjnie 🙂

Kris
Kris
11 miesięcy temu

Zwrot kosztów ma chłopina, dobre i tyle od tego kraju?????????????????A za ładna choinkę też zwracają????