Mimo natychmiastowej pomocy 79-letni kierowca skutera zmarł.

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 79-letni mężczyzna, mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło w środę, 21 sierpnia, ok. godz. 11.00 na trasie K-7 w miejscowości Stara Otocznia. Policja apeluje o ostrożność.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motorowerem marki Torq Vivo – 79 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc od strony miejscowości Stara Otocznia, z nieustalonej przyczyny nie zastosował się do znaku „STOP” i nie zatrzymał się przed włączeniem do ruchu na trasę K-7. W wyniku czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony miejscowości Glinojeck pojazdem marki Volkswagen Passat kierowanym przez 36 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. W skutek doznanych obrażeń 79 – latek – kierujący motorowerem, pomimo udzielonej pomocy poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające policji i prokuratury.

Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i dostosowanie prędkości do umiejętności kierowcy i warunków panujących na drodze. Chwila nieuwagi lub nieprzewidziane zdarzenie mogą mieć tragiczne konsekwencje. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

Źródło KPP Mława
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments