Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

11.12.2016 r. na Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu odbył się, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

przasnysz

Od początku rywalizacji mecze były bardzo zacięte i dostarczały wielu emocji kibicom. Z fazy grupowej wyłoniono czterech półfinalistów, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w swych grupach. W finale spotkały się zwycięskie drużyny z półfinałów Czarki oraz Dream Team. W finale szczęście sprzyjało zawodnikom z zespołu Dream Team, którzy zwycięską bramkę zdobyli na 2 sekundy przed końcem meczu. Brązowy medal wywalczyła drużyna Stryje, która pokonała drużynę z Ciechanowa Actimel.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje najskuteczniejszy zawodnik turnieju, Kamil Rutkowski (Czarki) oraz najlepszy bramkarz, Paweł Wysocki (Stryje). Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Burmistrza Przasnysza Pana Waldemara Trochimiuka oraz dyrektora OSiR Krzysztofa Szczepańskiego.

Zwycięskie drużyny wystąpiły w składach:

I miejsce – Dream Team: Mateusz Grabowski, Marcin Bartosiewicz, Krystian Orłowski, Maciej Smoliński, Wojciech Bednarski, Dawid Bednarski

II miejsce – Czarki: Piotr Molski, Adam Lewandowski, Jakub Kurzątkowski, Daniel Lumański, Kamil Makowski, Kamil Rutkowski, Cezary Romański

III miejsce – Stryje: Łukasz Kasprowicz, Krzysztof Kapuściński, Paweł Wysocki, Piotr Stryjewski, Tomasz Bobiński, Ernest Płochacz, Piotr Blaźlak

wyniki

Sprawdź również

XI PRZASNYSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA

Zawodników była ponad setka, kibiców drugie tyle, było też sporo osób zaangażowanych w organizowanie i …