Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

11.12.2016 r. na Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu odbył się, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

przasnysz

Od początku rywalizacji mecze były bardzo zacięte i dostarczały wielu emocji kibicom. Z fazy grupowej wyłoniono czterech półfinalistów, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w swych grupach. W finale spotkały się zwycięskie drużyny z półfinałów Czarki oraz Dream Team. W finale szczęście sprzyjało zawodnikom z zespołu Dream Team, którzy zwycięską bramkę zdobyli na 2 sekundy przed końcem meczu. Brązowy medal wywalczyła drużyna Stryje, która pokonała drużynę z Ciechanowa Actimel.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje najskuteczniejszy zawodnik turnieju, Kamil Rutkowski (Czarki) oraz najlepszy bramkarz, Paweł Wysocki (Stryje). Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Burmistrza Przasnysza Pana Waldemara Trochimiuka oraz dyrektora OSiR Krzysztofa Szczepańskiego.

Zwycięskie drużyny wystąpiły w składach:

I miejsce – Dream Team: Mateusz Grabowski, Marcin Bartosiewicz, Krystian Orłowski, Maciej Smoliński, Wojciech Bednarski, Dawid Bednarski

II miejsce – Czarki: Piotr Molski, Adam Lewandowski, Jakub Kurzątkowski, Daniel Lumański, Kamil Makowski, Kamil Rutkowski, Cezary Romański

III miejsce – Stryje: Łukasz Kasprowicz, Krzysztof Kapuściński, Paweł Wysocki, Piotr Stryjewski, Tomasz Bobiński, Ernest Płochacz, Piotr Blaźlak