Mieszkaniec Przasnysza Paweł Łada prosi o interwencję władz

Stary budynek na ul. Świerczewo w Przasnyszu nie raz był już na ustach mieszkańców naszego miasta. Był wielokrotnie podpalany, dewastowany, a w okresie zimowym służy jako sypialnia. Po ostatnim pożarze został on zabezpieczony przez służby taśmą ostrzegawczą, jednak nadal stwarza zagrożenie i grozi zawaleniem. W związku z niebezpieczeństwem na swoim profilu apel do władz wystosował mieszkaniec Przasnysza, Paweł Łada.

Bardzo proszę wszystkie instytucje publiczne o interwencję w związku z ogromnym niebezpieczeństwem jakie stwarza ten budynek w Przasnyszu przy ul. Świerczewo, nie tylko dla mieszkańców mieszkających w sąsiedztwie pod względem kolejnego pożaru, ale również dla osób które idą chodnikiem czy również jadą samochodem. Problem z tym budynkiem bardzo często zgłaszam przy rożnych okazjach, ale dzisiejszy widok okna mnie przeraził jest, to bardzo niebezpieczne.
Mogę być pewny jednego, gdy komuś coś się stanie dopiero wtedy władze zajmą się tym problemem, tylko żeby nie było za późno szukać winnych- zlekceważenia tego problemu. – apeluje Paweł.

Sprawę będziemy monitorować i informować na bieżąco.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments