Mieszkaniec powiatu przasnyskiego zatrzymał nietrzeźwego kierowcę w Ciechanowie! Otrzymał list gratulacyjny.

Wczoraj gościem Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie był mieszkaniec pow. przasnyskiego, który 30 marca zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

Komendant Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski, osobiście złożył podziękowania za wzorową postawę obywatelską i wręczył list gratulacyjny 38-letniemu mieszkańcowi pow. przasnyskiego, który zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.

Komendant w rozmowie ze swoim gościem podkreślił, że jego zachowanie jest godne uznania i naśladowania dla innych obywateli. Wsparcie ze strony lokalnej społeczności w policyjnych działaniach jest bardzo ważne, ale przede wszystkim buduje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i przestrzeni publicznej. Szef ciechanowskiej policji życzył mężczyźnie powodzenia oraz sukcesów w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Do zdarzenia doszło 30 marca około godz. 19:00. Mieszkaniec pow. przasnyskiego widząc zachowanie kierowcy vw, który uderzył w znak i zaczął uciekać powiadomił dyżurnego policji, a sam pojechał za sprawcą kolizji. Tor jazdy kierowcy vw wskazywał, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu o czym również poinformował funkcjonariuszy. Ostatecznie pojazd vw zatrzymał się w miejscowości Koziczyn, wtedy zgłaszający zabrał kierowcy kluczyki. Po dojeździe na miejsce funkcjonariuszy okazało się, ze 28-latek jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 2 promile w organizmie


red.

Źródło KPP Ciechanów
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments