Miejskie Przedszkole nr 1 w Przasnyszu z prezentem od radnego.

Wczoraj Miejskie Przedszkole nr 1 im. M. Kownackiej w Przasnyszu wzbogaciło się o nowy sprzęt grający. Zestaw audio trafił do jednej z przedszkolnych sal za sprawą radnego Rady Miejskiej w Przasnyszu Pawła Łady.

Podczas komisji budżetowej jasno wybrzmiał sygnał dyrektorów oświaty o tym, iż niestety radni ucinają budżety szkołom oraz przedszkolom. Dlatego postanowiłem nie być obojętnym na wołanie o pomoc najmłodszych mieszkańców. Potrzeby są ogromne w każdej placówce, dlatego chciałem dać coś od siebie. Zdaję sobie sprawę, że jestem dla mieszkańców, bo to oni mnie wybrali, a nie odwrotnie. Zachęcam również innych, nie tylko radnych, ale i przedsiębiorców do wspierania naszych szkół i przedszkoli. Nie ma nic piękniejszego od uśmiechu dzieci. Dla nas dorosłych to powinno być najważniejsze. Naprawdę warto pomagać. Obiecuję, że to nie koniec mojego wsparcia dla instytucji miejskich – posumował wizytę radny Łada.

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Nie znam Pana Łady, ale to był naprawdę spoko gest.

Ja znajoma
Ja znajoma
11 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Jak zwykle lubił i lubi zabłysnąć Pawełek Dawno było cicho więc trzeba pokazać się, no ale miał gest to super, ale nie lepiej być anonimowym sponsorem

Sławomruk
Sławomruk
11 miesięcy temu
odpowiada  Ja znajoma

Lans musi byc. Ale bida straszna ze tylko w sweterku. To nie etat w starostwie 😀

Marek
Marek
11 miesięcy temu
odpowiada  Sławomruk

No dobra, może był i lans, ale coś tam dzieciakom kupił. Nie każdego stać na taki gest. Zakup to może nie jest Bowers and Wilkins, ale dzieciaki się będą cieszyć

jot
jot
11 miesięcy temu
odpowiada  Sławomruk

Sweterki są bardzo modne , garnitur i krawat to strój dla starszych panów. Pan Paweł wygląda bardzo ładnie.

Przach
Przach
11 miesięcy temu

Gest ok ale po co lans w mediach Panie radny?
A zapomniałem jest Pan radnym!!!
kilka lat temu przekazałem sprzęt RTV do tego samego przedszkola bez lansu , w ciszy i spokoju …
Przypomina mi to „gest” jednego z nauczycieli LO (kilka ładnych lat wstecz ) , wówczas pełniącego funkcje w którejś radzie , gdzie sprezentował 100 zł (słownie sto złotych ) SP2 w Przachu i na akademii z okazji zakończenia szkoły w czerwcu lansował się i opowiadał rodzicom o swojej wpłacie , dobry był ?