Miasto Przasnysz. Jest dotacja na wymianę źródeł ciepła.

Mieszkańcy Przasnysza zainteresowani uzyskaniem dotacji na wymianę źródeł ciepła mogą już składać wnioski.

 

Celem programu jest ograniczenie zanieczyszczenia powietrza na terenie miasta Przasnysz. Wszelkich informacji dot. zasad przyznania dotacji udzielają:

  • Hubert Kwiatkowski – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urząd Miasta Przasnysz, pok. Nr 41, tel. 29 756 49 32, e-mail: h.kwiatkowski@przasnysz.um.gov.pl
  • Marta Jaroch – Kierownik Referatu ds. mieszkaniowych, gospodarki komunalnej, rolnictwa, działalności gospodarczej i ochrony powietrza, Urząd Miasta Przasnysz, pok . Nr 43, tel. 29 756 49 31, e-mail: m.jaroch@przasnysz .um.gov.pl.

Formularz wniosku o przyznanie dotacji na wymianę źródeł ciepła w celu ograniczenia zanieczyszczenia powietrza na terenie Miasta Przasnysz – pok. 41, 43.

O przyznaniu dotacji decyduje kolejność złożonych wniosków.

 

ren


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
imię
imię
8 dni temu

ciekaw jestem ilu mieszkańców Przasnysza zdecyduje się zaniechać palenia śmieci i wymieni kopciucha na ekogroszek chociaż, już nie mówiąc na gaz.

Syn Zenka
Syn Zenka
7 dni temu
odpowiada  imię

Z tej dotacji nie będziesz mógł wymienić pieca na ekogroszek. Tylko gaz, pelet bądź prąd.

imię
imię
7 dni temu
odpowiada  Syn Zenka

dzięki, nie doczytałem. czyli nie wróżę sukcesu temu projektowi. nadal okolica moja będzie palić śmieciami.
czasem żałuję że gaz zainstalowałem, skoro i tak jestem podtruwany przez okolicznych palaczy śmieci w kopciuchach.

Syn Zenka
Syn Zenka
7 dni temu
odpowiada  imię

Dokładnie. Jak mawia stare przysłowie „Umiesz liczyć licz na siebie,twoje szczęście innych je*ie. Nie zmienimy mentalności polaków cebulaków a śmieci będą dalej palone w piecach. Sam nie raz widziałem na własne oczy jak ludzie w piecach na eko groszek dorabiali ruszta aby spalać meble,węgiel,drewno no i oczywiście śmieci.

ORMO
ORMO
7 dni temu

Wysokość dotacji z ledwością wystarczy na montaż pieca nie mówiąc o zwrocie kosztów zakupu jakiegokolwiek pieca. W większości przypadków z tzw. śmieciuchów korzystają osoby samotne, emeryci. Koszt zakupu pieca na pelet i montażu takiego pieca to koszt w granicach ok. 20 tyś zł. Myślę że wiele osób chciałoby wymienić piece na nowe ale może po prostu nie wszystkich na to stać.