Mazowsze Jednorożec pokonuje Orzyc Chorzele

Orzyc Chorzele – Mazowsze Jednorożec 1-5 ( 0-2 )

Bramki : Marcin Jabłoński – 2 , Marcin Wątkowski – 2 , Daniel Skała

Skład :
Kacprzyk – K.Antosiak , Bors , Krajewski , R.Skała – Wilga ( Michalski ) , Wątkowski , Żabiński , Jabłoński ( Wódkiewicz ) – Piotrak ( Walędziak ) , D.Skała

Od początku inicjatywę przejął zespół z Chorzel. My nastawiliśmy się na kontrataki. Po jednym z nich wywalczyliśmy rzut rożny, po którym strzelamy bramkę na 1-0. Niedługo po tym następuje kontrowersja przez duże K. Nasz zawodnik próbuje nabić piłkę na zawodnika gospodarzy, ten lekko ja dotyka i piłkę łapie nasz bramkarz.Rzut wolny pośredni dyktuje sędzia. Rzut wolny na piątym metrze ( identycznie jak Armenia – Polska ) wykonują skutecznie zawodnicy z Chorzel. Jednak sędzia nie uznaje bramki gdyż według niego zawodnik podający dotknął tylko piłkę a nie wprawił w ruch.Straszna zadyma się zrobiła. Czy decyzja była prawidłowa nie dowiemy się nigdy.Dla nas dobrze bo 5 minut po tym kolejna bramka pada dla nas.Piotrak do Skały i mamy 2-0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Zespół Orzyca nie zagroził nam w tej połowie w ogóle.

Na druga połowę gospodarze wychodzą podwójnie zmotywowani.Mają dwie nie 200 procentowe sytuacje ale na posterunku jest „Cebula „. My za to znowu kontra i 3-0. Podanie Piotraka do Skały, ten do Jabłońskiego i mamy 3-0. Następne minuty to dominacja Chorzel. Jedna z ich akcji przynosi rzut karny i mamy już 3-1. Niedługo po tym Wątkowski dostaje piłkę sam na sam z bramkarzem, strzela w środek i mamy 4-1. Bramkarz popełnia straszy błąd przy tym strzale po łapiąc piłkę wbija sobie sam w bramkę.
W tym momencie gospodarze wywieszają białą flagę.Gra toczy się w środku pola, dużo kopaniny każdy czeka na ostatni gwizdek sędziego. W 90 minucie Wątkowski dopełnia dzieła zniszczenia i ustala wynik na 5-1.
Dobry mecz obydwu zespołów.Dużo walki, dużo kartek i dużo pomyłek sędziowskich. U nas wróciła w końcu długo wyczekiwana skuteczność z A-klasy i wynik od razu jest pozytywny.
Brawa dla wszystkich zawodników za walkę, za zaangażowanie.

Mazowsze Jednorożec

Sprawdź również

Nowa książka naszego mieszkańca Przemysława Prekla

Przemysław Prekiel napisał właśnie książkę, biografię Stanisława Dubois. To jedna z najważniejszych postaci okresu II …

error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!