Mazowsze Jednorożec: Po czwartej kolejce NL na prowadzenie wysuwają się „Czarki”
Po czwartej kolejce nastąpiła zmiana lidera NL. Nową drużyną na pozycji nr 1 jest team Czarki.
Wyniki 4 kolejki
GKS Granat – Orły Sokoła 2-4
Daniel Pietrzak-2 – Piotr Spodobalski , Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński , Patryk Lipiński
Sparta – Olszewka 2-8
Bartosz Komona , Bartosz Pepłowski – Sebastian Deptuła-4, Krystian Kuciński-2, Sebastian Olender , samobójcza
Chorzele-Czarki 1-5
Maciej Wierzbicki – Mateusz Pepłowski-3, Piotr Molski,Łukasz Sojak
Janusze – InterClass 5-5
Marcin Wątkowski-2, Marcin Bartosiewicz -2, Maciej Smoliński – Piotr Roman-3, Bartosz Orłowski, Wojciech Bednarski
Najlepsi strzelcy NL
9 bramek
Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )
8
Marcin Wątkowski ( Janusze )
7
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
6
Sebastian Kacprzyk ,
Kamil Rutkowski ( Czarki )
5
Krystian Kuciński ( Olszewka )
4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Kamil Więcek , Sebastian Olender ( Olszewka )
Igor Tułowiecki, Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )
Mazowsze Jednorożec