Marszałek Struzik: Głosujcie na Zenona Szczepankowskiego.

Materiał wyborczy

Adam Struzik: W polskim Sejmie potrzeba ludzi takich jak Zenon Szczepankowski. Który swoim życiem i pracą udowodnił, że będzie skutecznie reprezentował nasz region. A nie takich, którzy są na pięknych bilbordach, ale nic z tego dla nas nie wynika i nie będzie wynikało. Podczas pobytu w Przasnyszu marszałek województwa Adam Struzik udzielił mocnego poparcia dla kandydata Ziemi Przasnyskiej na Posła RP Zenona Szczepankowskiego.

Adam Struzik podkreślił, że Zenon Szczepankowski to znakomity kandydat na Posła, jeden z najlepszych samorządowców w Polsce, który ściągnął do powiatu setki milionów złotych i zmienił nasz teren w dynamicznie rozwijający się.

Marszałek Struzik zachęca do głosowania na Zenona Szczepankowskiego, jako człowieka stąd, doświadczonego i sprawdzonego.

Wcześniej Adam Struzik, na prośbę Zenona Szczepankowskiego spotkał się również z burmistrzem Przasnysza Łukaszem Chrostowskim i radnym miejskim Sławomirem Czaplickim. Marszałek, dzięki zabiegom pierwszego starosty powiatu zadeklarował wsparcie dla rewitalizacji MDK w Przasnyszu i spraw miasta oraz gmin. Przypomnijmy, że od lat marszałek Struzik, dzięki staraniom starosty Zenona Szczepankowskiego i burmistrzów oraz wójtów kieruje na nasz teren ogromne środki na rozwój i potrzeby mieszkańców.

Materiał finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 rok temu

Trzeba było oznaczyć artykuł jako sponsorowany. Szczepankowski… złoty człowiek, szkoda że nie dla Przasnysza.

Kasia
Kasia
1 rok temu
odpowiada  Janek

No jest oznaczone w 3 miejscach nawet

Darek
Darek
1 rok temu

Spokojnie i tak nie przejdzie

Anna
Anna
1 rok temu

Janek, Marek, czy Krzysiek, zrobił więcej dla Przasnysza niż wy z Trochimiukiem kiedykolwiek