Mamy nowe Zarządy Osiedli w Przasnyszu.

W Przasnyszu zostały przeprowadzone wybory Zarządów Osiedli i ich Przewodniczących na kadencję 2019 – 2024. Przez kolejne 5 lat swoje osiedla reprezentować będą przewodniczący:

Osiedle nr 1 – Mateusz Kowalczyk

Ulice: Chabrowa, Długa, Dobra, Dworska, Gdańska, Glinki, Gołymińska, Handlowa, Kolejowa, Krzywa, Kurpiowska, Leszno, Łąkowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mazowiecka, Miła, Młodych, Nadrzeczna, Obrońców Westerplatte, Okopowa, Piaski, Pielgrzymkowa, Piękna, Polna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa, Romana Hoppe, Rostkowska, Rowerowa, Ruda, Rumiankowa, Rycerska, Rzemieślnicza, Sienna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Jelińskiego, Stawki, Szosa Ciechanowska, Targowa, Wąska, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Witolda Pileckiego, Zaciszna, Zamkowa, Żniwna.

Osiedle nr 2 – Norbert Ochenkowski

Ulice: 3 Maja, Berka Joselewicza, Ciechanowska, Czeladnicza, Jana Kilińskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Kacza, Kościelna, Ławnicza, Nowowarszawska, Przechodnia, Pstra, Rynek, Św. Stanisława Kostki, Św. Wojciecha, Tylna, Warszawska, Zduńska.

Osiedle nr 3 – Justyna Wydrzyńska

Ulice: Henryka Sienkiewicza, Makowska, Mostowa, Ogrodowa, Ostrołęcka, Wojskowa.

Osiedle nr 4 – Dariusz Sławski

Ulice: Agrestowa, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Inżynierska, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kalinowa, Kąpielowa, Królewiecka, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Magnolii, Malinowa, Medyczna, Mikołaja Reja, Miodowa, Mirowska, Mokra, Ojca Bernarda Kryszkiewicza, Pszeniczna, Rolnicza, Stanisława Chełchowskiego, Szpitalna, Świerczewo, Zawodzie, Zielona, Żytnia.

Osiedle nr 5 – Mateusz Chrostowski

Ulice: 9 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Al. Jana Pawła II, Al. Wojska Polskiego, Baranowska, Bolesława Prusa, Bronisława Matuszewskiego, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Jacka Malczewskiego, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Jarosława Iwaszkiewicza, Jasna, Jesionowa, Józefa Chełmońskiego, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księcia Janusza, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, ks. Piotra Ściegiennego, Lotników, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Nowa, Oszkobłok, Pogodna, Różana, Rubinowa, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stefana Kisielewskiego, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Strażacka, Św. Floriana, Św. Kingi, Św. Krzysztofa, Tęczowa, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Kossaka, Zygmunta Młot-Przepałkowskiego, Żwirki i Wigury.

Osiedle nr 6 – Karolina Burdach

Ulice: Adama Bienia, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bukszpanowa, Cisowa, Dębowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Klonowa, Konstantego Pukiańca, Leszczynowa, Lipowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Michała Obojskiego, Morelowa, Orlika, Osiedlowa, Sadowa, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Ostoja-Kotkowskiego, Szkolna, Świerkowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

Serdecznie gratulujemy!

 

Sprawdź również
Komentarze
Loading...