Maków Maz.: Zatrzymany za kradzież w markecie, wpadł z narkotykami.

W ostatnich dniach policjanci makowskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w środę wieczorem. Dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu młodego mężczyzny podejrzanego o kradzież w jednym z supermarketów na terenie Makowa Mazowieckiego. Interweniujący policjanci potwierdzili, że 24 – letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego dokonał kradzieży towaru. W trakcie czynności okazało się również, że mężczyzna posiadał przy sobie zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością białego proszku. Badanie wykazało, że jest to amfetamina. 24 – latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Drugie zdarzenie miało miejsce w nocy z 14/15 grudnia. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Fiata Seicento w Karniewie na ul. Szkolnej. W trakcie czynności policjanci znaleźli torebkę z marihuaną, należącą do 21 – letniego kierującego, mieszkańca powiatu makowskiego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Przypominamy , że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments