Maciej Lewicki – przasnyski karateka z wizytą u Burmistrza.

W gabinecie Burmistrza gościł dziś przasnyszanin Maciej Lewicki, który w Warszawie prowadzi Uczniowski Klub Sportowy Heros. Klub został zrodzony do pasji do karate kyokushin, w którym zajęcia prowadzą również przasnyszanie: Anna Flanczewska oraz Łukasz Czaplicki .

Maciej trenuje już od 19 lat. Swoim doświadczeniem i pasją zaraża tych najmłodszych, ale też i starszych zawodników. Jego niemałym sukcesem jest organizowanie od 2015 roku turnieju pod nazwą Heros Cup w którym biorą udział setki uczestników z całej Polski. Organizuje w ciągu roku również obozy dla dzieci, tak aby wyrobić w nich zdrowy nawyk aktywności fizycznej, sumienności oraz wytrwałości w pokonywaniu swoich słabości. 

W swoim Klubie zrzesza aż 200 trenujących w tym również kilkunastu przasnyszan. Zajęcia UKS Heros odbywają się na Mokotowie oraz na Bemowie, gdzie można we wspaniałej atmosferze zacząć przygodę z karate, do czego serdecznie zaprasza. Maciej wraz z innymi trenerami w listopadzie wybierają się na staż szkoleniowy do Tokio, gdzie będą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu, świetnego pomysłu na rozwijanie swojej pasji oraz dawania dobrego przykładu innym


Źródło UM Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments