Łukasz z Przasnysza i jego nowa Łada Niva w programie Zachar OFF [VIDEO]

Zachar Zawadzki to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. Jego program „Zachar OFF” śledzą setki tysięcy fanów. Dziś, w premierowym odcinku, gościnnie wystąpił Łukasz Jarząbek z Przasnysza i jego nowa Łada Niva.

 

– To jedyny egzemplarz Łady Nivy z rocznika modelowego 2020 na terenie całej Unii Europejskiej. Co więcej – to może się prędko nie zmienić. Resztę opowie Łukasz, który swoją Nivę Urban odebrał dosłownie kilka dni temu – zachęca do obejrzenia filmu Zachar Zawadzki.

My również zachęcamy do oglądania!


 

Źródło YT ZacharOFF
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
9 miesięcy temu

Przestrzegam przed tym Panem Lukaszem zajmuje się odrestaurowaniem starymi autami lecz jego prace są fatalne totalne dno zero pojęcia nie polecam !!!!

Grzegorz
Grzegorz
9 miesięcy temu

Co wy reklamujecie wstyd puszczać takie film większość to kłamstwa , ten Pan J…to kłamca i oszust już kilka miesięcy wisi pieniądze za towar do swojej lady który jak i za towar zamówiony który przyszedł z Rosji. Tak że Panie J… czekam i ja za pozwem do sądu ( które tak Pan chętnie rozdaje i rozsyła ) z miła chęcią się tam spotkamy za te wyzwiska w moim kierunku w sms , messandzer . Tak że Pozdrawiam .

Piotr
Piotr
9 miesięcy temu

O tym Panie Łukaszu to w środowisku Niviarzy chodzą takie informacje, że żebyście o nich wiedzieli to byście się nim nie chwalili. Ponadto ilość gaf odnośnie informacji o Nivie jaką popełnia w tym filmiku można liczyć i liczyć i liczyć….