LO KEN: PIŁKARSKIE SUKCESY DRUŻYN

Co jak co, ale kopać to umiemy. Zwłaszcza… w piłkę nożną. Drużyny piłkarskie – zarówno dziewcząt, jak i chłopców – doskonale sprawiły się podczas niedawnych zawodów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu przasnyskiego, rozgrywanych w ramach Licealiady. Dziewczyny wygrały ten turniej, a chłopcy zajęli drugie miejsce w rywalizacji „męskiej”.

Impreza rozegrana 21 listopada w hali sportowej w Przasnyszu przy ul. Sadowej była dobrą okazją do sprawdzenia formy wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Oprócz LO im. KEN w turnieju zagrały reprezentacje z ZSP w Chorzelach, LO w Jednorożcu oraz ZSP w Przasnyszu. Na tym szczeblu rozgrywek zawody odbywają się systemem każdy z każdym. Tu nie mogło więc być mowy o przypadku.

Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że nasza żeńska reprezentacja jest najlepsza ze wszystkich zgłoszonych ekip. W pokonanym polu reprezentantki LO im. KEN zostawiły kolejno „sąsiadki” z ZSP w Przasnyszu, drużynę z Chorzel oraz Jednorożca.

Skład zwycięskiej drużyny piłkarskiej dziewcząt: Joanna Bugaj, Weronika Dąbrowska, Aleksandra Grzybowska, Aneta Kacprzak, Izabela Malińska, Izabela Mażewska, Joanna Michalska, Katarzyna Stadlewska, Beata Zembrzuska.

W rywalizacji chłopców „Kenijczycy” uplasowali się na 2. miejscu, zaraz za zwycięskim zespołem z ZSP Przasnysz. Oczko niżej znaleźli się ich koledzy z Chorzel, a na czwartym miejscu zawody skończyli piłkarze z Jednorożca.

Skład wicemistrzów powiatu: Dominik Grzegorzewski, Dominik Kierski, Bartłomiej Kimona, Jakub Kurzątkowski, Mateusz Lenkiewicz, Maciej Michalski, Bartosz Otłowski, Damian Szypulski, Mateusz Szypulski, Kamil Makowski.

Opiekunem zespołów jest Andrzej Czaplicki.

Izabela Mażewska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments